MEO-PS-09 Yandan Montajlı Paslanmaz Seviye Şalteri
₺800,00
Yandan montajlı paslanmaz seviye şalterleri, sıvı seviyesinin belirli bir noktaya ulaştığında otomatik olarak kontrol edilmesi gereken uygulamalarda kullanılır. Dayanıklı paslanmaz çelik yapısı sayesinde kimya, gıda, ilaç, enerji ve su arıtma sektörlerinde uzun ömürlü ve güvenilir performans sunar. Tankların yan yüzeylerine kolayca monte edilebilmesi, özellikle üstten erişimin sınırlı olduğu alanlarda büyük avantaj sağlar. Korozyona, yüksek sıcaklığa ve basınca karşı dirençli olması sayesinde zorlu proses koşullarında sorunsuz çalışır. Sıvı seviye sensörü soketli ve kablolu olarak iki modeli var. maksimum ve minimum seviye kontrolünü güvenli ve hassas şekilde sağlar.
Yandan montajlı paslanmaz seviye şalterleri, sıvı seviyesinin belirli bir noktaya ulaştığında otomatik olarak kontrol edilmesi gereken uygulamalarda kullanılır. Dayanıklı paslanmaz çelik yapısı sayesinde kimya, gıda, ilaç, enerji ve su arıtma sektörlerinde uzun ömürlü ve güvenilir performans sunar. Tankların yan yüzeylerine kolayca monte edilebilmesi, özellikle üstten erişimin sınırlı olduğu alanlarda büyük avantaj sağlar. Korozyona, yüksek sıcaklığa ve basınca karşı dirençli olması sayesinde zorlu proses koşullarında sorunsuz çalışır. Sıvı seviye sensörü soketli ve kablolu olarak iki modeli var. maksimum ve minimum seviye kontrolünü güvenli ve hassas şekilde sağlar.
| Gövde Malzemesi | AISI 304 Paslanmaz Çelik |
| Tip | Yandan Montaj |
| Maksimum Sıcaklık(Tmax) | -40˚C ... 100˚C |
| Bağlantı Ölçüsü | R1/2" |
| Kablo Materyali | Silikon |
| Max Kontak Kapasitesi | 50W-10W |
| Max Besleme Voltajı | 250VAC-24VDC |
| Max Kontak Akımı | 0,5 A |
| Min Yoğunluk | 0,7 gr/cm3 |
| Montaj Şekli | Dikey |
| Röle | Reed Röle NA |
| Kontak | Alt |
| Şamandıra Materyali | AISI 304 Paslanmaz Çelik |




Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.