MEO-PDM-P Pedallı Döner Motorlu Seviye Şalteri Plastik Rotary Sensör
₺3.375,00 – ₺3.825,00Fiyat aralığı: ₺3.375,00 - ₺3.825,00
Döner motorlu seviye sensörü, silo ve bunkerlerde bulunan toz ve granül katı malzemelerin seviye kontrolünü güvenilir şekilde sağlayan endüstriyel seviye sensörü çözümüdür. Rotary seviye sensörü olarak da bilinen bu ürün, özellikle katı malzeme seviye sensörü ihtiyacı olan tesislerde yaygın olarak tercih edilmektedir.
Silo seviye sensörü ve bunker seviye sensörü olarak kullanılan döner tip seviye sensörleri; çimento, gıda, yem, plastik ve kimya sektörlerinde güvenle kullanılmaktadır. Paletli seviye sensörü yapısı sayesinde malzeme seviyesini doğru ve kararlı şekilde algılar.
Döner motorlu seviye sensörü, silo ve bunkerlerde bulunan toz ve granül katı malzemelerin seviye kontrolünü güvenilir şekilde sağlayan endüstriyel seviye sensörü çözümüdür. Rotary seviye sensörü olarak da bilinen bu ürün, özellikle katı malzeme seviye sensörü ihtiyacı olan tesislerde yaygın olarak tercih edilmektedir.
Silo seviye sensörü ve bunker seviye sensörü olarak kullanılan döner tip seviye sensörleri; çimento, gıda, yem, plastik ve kimya sektörlerinde güvenle kullanılmaktadır. Paletli seviye sensörü yapısı sayesinde malzeme seviyesini doğru ve kararlı şekilde algılar.
| Boyut | 220V AC Besleme L:100mm, 220V AC Besleme L:200mm, 24V DC L:100mm, 24V DC L:200mm |
|---|
| Gövde Kapak Malzemesi | ABS |
| Mil ve Palet Malzemesi | AISI 303 Paslanmaz Çelik |
| Dalma Boyu | 10-100 cm |
| Bağlantı Tipi | G1 1/2'' |
| Palet Dönme Hızı | 5 RPM |
| Hassasiyet | 3 Kademeli |
| Mekanik Koruma | Şok Darbelere Karşı Koruma |
| Koruma Sınıfı | IP65 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20C +80C |
| Maksimum Basınç | < 1 BAR |
| Ağırlık | 0.8 Kg |
| Çalışma Gerilimi | 24VC-DC / 110-250 VAC |
| Enerji Tüketimi | Max. 8W |
| Sinyal Çıkışı | 4A/250 V AC 1 x SPDT |
| Sinyal Gecikmesi | < 1 sn max. |




Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.