MEO-LZM-6T Ayar Vanalı Şamandıralı Debimetre GAZ
₺933,14
Ayar vanalı şamandıralı debimetreler, diğer adıyla Cam tüplü vanalı debimetreler, akışkaıı hem debisini ölçmek hem de ayarlamak için kullanılan pratik ve kompakt ölçüm cihazlarıdır.
Bu tip debimetrelerde, klasik şamandıralı debimetre yapısına ek olarak manuel ayar vanası ( iğne vanası) bulunur. Akışkan, konik tüp içerisinden alttan üste doğru akar; şamandıra, akış hızına bağlı olarak belirli bir seviyede dengelenir. Üzerindeki ayar vanası sayesinde akış miktarı istenen debi değerine hassas şekilde ayarlanabilir. Dikey olarak bağlantısı yapılan bu meoflow debi ayarlı debimetreler de hem gaz hem de sıvı ölçümü için farklı modelleri mevcuttur.
Ayar vanalı şamandıralı debimetreler, diğer adıyla Cam tüplü vanalı debimetreler, akışkaıı hem debisini ölçmek hem de ayarlamak için kullanılan pratik ve kompakt ölçüm cihazlarıdır.
Bu tip debimetrelerde, klasik şamandıralı debimetre yapısına ek olarak manuel ayar vanası ( iğne vanası) bulunur. Akışkan, konik tüp içerisinden alttan üste doğru akar; şamandıra, akış hızına bağlı olarak belirli bir seviyede dengelenir. Üzerindeki ayar vanası sayesinde akış miktarı istenen debi değerine hassas şekilde ayarlanabilir. Dikey olarak bağlantısı yapılan bu meoflow debi ayarlı debimetreler de hem gaz hem de sıvı ölçümü için farklı modelleri mevcuttur.
| Boyut | 0,1-1,5 Lt/Dk, 0,3-3 Lt/Dk, 0,5-5 Lt/Dk, 0,5-8 Lt/Dk, 2-20 Lt/Dk, 3-30 Lt/Dk, 10-100 Lt./Dk |
|---|
| Gövde Materyali | Polipropilen, Polikarbonat |
| Maksimum Sıcaklık(Tmax) | 120 C |
| Bağlantı Ölçüsü | 1/4" |
| O-Ring | Viton |
| Akışkan | Gaz |
| Hassasiyet | %3 T.S |
| Boy | 94 mm…253 mm |
| Ölçüm Aralığı - Gaz | Varyanttan Seçiniz |
| Maksimum Basınç(Pmax) | 16 bar |




Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.