MEO-LZM-4T Ayar Vanalı Şamandıralı Debimetre SIVI
₺888,70
Ayar vanalı şamandıralı debimetre, sıvı ve gaz hatlarında debi ölçümü ve akış kontrolünü aynı anda sağlayan pratik bir debi ölçüm cihazıdır. Şamandıralı yapısı sayesinde akış miktarı net şekilde izlenebilirken, entegre ayar vanası ile debi hassas biçimde ayarlanabilir. Bu ürün, şamandıralı debimetre veayar vanalı rotametre arayışında olan kullanıcılar için ekonomik ve güvenilir bir çözümdür. Dikey olarak bağlantısı yapılan meoflow debi ayarlı debimetreler de hem gaz hem sıvı ölçümü için farklı modelleri mevcuttur.
Ayar vanalı şamandıralı debimetre, sıvı ve gaz hatlarında debi ölçümü ve akış kontrolünü aynı anda sağlayan pratik bir debi ölçüm cihazıdır. Şamandıralı yapısı sayesinde akış miktarı net şekilde izlenebilirken, entegre ayar vanası ile debi hassas biçimde ayarlanabilir. Bu ürün, şamandıralı debimetre veayar vanalı rotametre arayışında olan kullanıcılar için ekonomik ve güvenilir bir çözümdür. Dikey olarak bağlantısı yapılan meoflow debi ayarlı debimetreler de hem gaz hem sıvı ölçümü için farklı modelleri mevcuttur.
| Boyut | 6-60mL/Dk, 40-400mL/Dk |
|---|
| Gövde Materyali | Polipropilen, Polikarbonat |
| Maksimum Sıcaklık(Tmax) | 120 C |
| Bağlantı Ölçüsü | 6mm Hortum Bağlantı |
| O-Ring | Viton |
| Akışkan | Sıvı |
| Hassasiyet | %3 T.S |
| Boy | 94 mm…253 mm |
| Ölçüm Aralığı - Gaz | Varyanttan Seçiniz |
| Maksimum Basınç(Pmax) | 16 bar |




Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.